Do nášho neustále rozrastajúceho sa tímu hľadáme nových spolupracovníkov.

  • Hodím sa na to?

    Neviem. Možno nie. Odpoveď však nebudeme poznať, pokiaľ to nevyskúšate. Určite viem, že ak hľadáte miesto, kde chcete prísť do práce, schovať sa, prečkať 8 hodín a ísť domov, tak sa na to nehodíte. Keď však vo svojom zamestnaní šucháte nohami pod stolom, chceli by ste rásť, robiť niečo hodnotné a rozvíjať sa, tak sa na to možno, ale iba možno hodíte. Nakoniec, ani ja som nechcel podnikať vo financiách, chcel som sa len pozrieť. Naučiť sa niečo pre seba. To sa písal sa rok 2005…

  • Budem tomu rozumieť?

    Nehľadáme ľudí, ktorí už vedia všetko. Naše semináre pomôžu porozumieť svetu financií aj človeku „z ulice“. Na začiatku nepracujete samostatne. Máte svojho mentora, ktorý vám pomáha na každom kroku. Sám sa dodnes učím, pretože niektorým veciam nerozumiem. A tak to má byť.

  • Budem vedieť nájsť klientov?

    Na Slovensku je obrovská diera na trhu. Viac ako milión ľudí si šetrí na poistných zmluvách. Dve tretiny ľudí majú nesprávne nastavený druhý pilier. Na účtoch v bankách mame X eur, ktoré požiera inflácia. A k tomu všetkému sa nezadlžujeme práve najšikovnejším spôsobom. Preto máme prácu istú na desiatky rokov dopredu. Tieto veci potrebujeme zmeniť a nepríde to samé od seba.

Baví ma dávať ľuďom možnosť podnikať, aby tvorili reálne hodnoty pre seba a svojich klientov. Ak ste čestný, trpezlivý a chápete, že podnikanie je ťažké, ale stojí to za to, ste na správnom mieste. Ponúkame nadštandardné podmienky v prostredí zameranom na kvalitu práce a rast.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžem vám začať rozumieť financiám.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na


blog

Súvisiace články

Nezaradené

Ahoj svet!

Miroslav Oros

Miroslav Oros 05.06.2024

Príbehy

Jaroslav Kyselovič – Director

08.06.2022

Príbehy

Peter Macinský – Director

05.06.2022