SPOLUPRÁCA S MIROM Vaša príležitosť na poctivé podnikanie a postupný rast. Do nášho neustále rozrastajúceho sa tímu hľadáme nových spolupracovníkov.

Zistiť viac

INVESTOVANIE A SPORENIE Peniazom najviac prospeje, ak ich správne investujete, necháte potichu pracovať a zvyšovať váš zisk.

Zistiť viac

PRÍPRAVA NA DÔCHODOK Radi vám vysvetlíme, ako na Slovensku funguje systém dôchodkového zabezpečenia a ako je to s druhým a tretím pilierom.

Zistiť viac

FINANCOVANIE BÝVANIA Vďaka hypotéke si môžete dovoliť vaše vysnívané bývanie za cenu, ktorá nezruinuje váš rodinný rozpočet.

Zistiť viac

REFINANCOVANIE ÚVEROV Urobte si poriadok vo vašich úveroch. Znížte si mesačnú splátku a odľahčite rodinný rozpočet.

Zistiť viac

OCHRANA SEBA A RODINY Chráňte seba a svoju rodinu správnym nastavením poistenia v nečakaných životných situáciách.

Zistiť viac

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžem vám začať rozumieť financiám.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Ako začať rozumieť financiám?

Začnite úvodným seminárom

Z pohodlia domova Webinár a vzdelávanie prebieha plne online, takže sa nemusíte vzdialiť zo svojho miesta, resp. môžete ho absolvovať odkiaľkoľvek.

Žiadne záväzky V úvodnom seminári sa dozviete všetko potrebné a je len na vás, či budete pokračovať a ako nadobudnuté informácie využijete.

Online akadémia Získate prístup k celej Obchodnej a Odbornej Akadémie PROSIGHT v hodnote 250€.

Finančné osvedčenie Získate Osvedčenie Finančného Vzdelávania (v zmysle zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a o finančnom poradenstve).

Skúška chémie Spoznáte našu spoločnosť, kľúčové hodnoty, výsledky a spôsoby, ako s nami môžete v budúcnosti spolupracovať i zarábať.

Financie v malíčku Nadobudnete všeobecný prehľad o základných finančných produktoch a správnom nastavení manažmentu peňazí a zaujímavosti o demografickej situácii a vývoji populácie.

Finančný Backstage

Odoberajte newsletter zo zákulisia finančného poradenstva. Zašlem vám tipy a triky, ktoré sa inde nedozviete. Prihlásením sa súhlasíte so spracovaním osobných údajov.