Nulové náklady na štart

Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartujte svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je váš čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Flexibilný pracovný čas

Staňte sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Odmena za výkon

Vezmite zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehajte sa na iných. Koľko času a energie investujete do svojej práce, toľko sa vám vráti späť. Horná hranica príjmu u nás neexistuje.

Podpora a vzdelávanie

Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staňte sa expertom a sústreďte sa len na svoje podnikanie.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžem vám začať rozumieť financiám.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Ochutnávka emailom

Jasný pohlaď na financie, ktorý v PROSIGHT máme pramení z toho, že za sebou máme nielen úspechy, ale aj faily. Ponúkam vám unikátnu možnosť nahliadnuť do zákulisia finančného poradenstva a poučiť sa, či zasmiať na našich chybách.

Finančný Backstage

Odoberajte náš newsletter zo zákulisia finančného poradenstva. Minimálne raz mesačne vám zašlem príbehy ľudí z nášho tímu, vtipné faily, či tipy a triky, ktoré sa inde nedozviete. Prihlásením sa súhlasíte so spracovaním osobných údajov.


Ďalšie užitočné zdroje z klávesnice nášho tímu

Cashmon – finančná poradňa a denník na cashmon.sk

Druhý Pilier – sporenie v druhom pilieri na druhypilier.sk

Moje Fondy – portál o investičných službách mojefondy.sk

Ak ste čestný, trpezlivý a chápete, že podnikanie je ťažké, ale stojí to za to, ste na správnom mieste. Ponúkame nadštandardné podmienky v prostredí zameranom na kvalitu práce a rast.